FAQ

“Nakarm Psa z OLX” to przede wszystkim charytatywne działania mające na celu wspieranie schronisk i jednocześnie promowanie adopcji bezdomnych zwierząt.
W tegorocznej edycji nasi Użytkownicy wybrali Schronisko w Zawierciu oraz Schronisko “Sonieczkowo” w Augustowie. Udział w akcji jest dobrowolny i bezpłatny. Aby zapewnić wsparcie zwierzętom, wystarczy wejść na stronę nakarmpsa.olx.pl, wybrać psa i nacisnąć „nakarm”. W ten sposób zapełnisz symboliczną kość wirtualną karmą – resztę robi za Ciebie OLX. Jedna zapełniona kość to aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla każdego zwierzaka biorącego udział w akcji. Karmić psiaki możesz do 15 grudnia. Następnie pracownicy OLX dostarczą do schronisk, biorących udział w akcji „wyklikaną” karmę.

Tak, udział w akcji “Nakarm psa z OLX” jest dobrowolny i bezpłatny.

Zwierzęta można karmić z poziomu komputera lub telefonu. Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić to: zaakceptowanie Regulaminu akcji.
Wchodząc na stronę nakarmpsa.olx.pl wybieramy psa i klikamy w przycisk “nakarm psa”. W ten sposób zapełniamy symbol kości wirtualną karmą, którą OLX zakupi i dowiezie jeszcze przed świętami do schronisk. Karmić można raz dziennie wybranego psa lub kota.

Każdego roku, po kilku dniach do akcji dołączają także inne zwierzęta. Warto być czujnym 😉

Nie, nie jest to konieczne. Wystarczy zaakceptować Regulamin akcji dostępny na stronie.

W tym roku karmimy ze wszystkich możliwych urządzeń (na telefonie, tablecie, laptopie i komputerze). Zachęcamy wszystkich do wspólnego pomagania!

Przy wyborze schronisk biorących udział w akcji “Nakarm Psa” pomogli nam sami Użytkownicy. Miesiąc przed startem akcji wpisywali propozycje schronisk, przytulisk, fundacji z całej Polski, pod postem na profilu OLX Polska, na Facebooku. Udział w akcji biorą te schroniska, które pojawiały się w komentarzach najczęściej, a które jednocześnie nie brały udziału w poprzedniej edycji.

Karmienie psiaków to jedna z opcji pomocy schroniskom. Dodatkowo w trakcie trwania akcji “Nakarm Psa,” na portalu Ratujemy Zwierzaki, utworzona została zbiórka, z której zebrane środki zostaną przekazane schroniskom biorącym udział w akcji.

Zwierzęta biorące udział w akcji „Nakarm Psa” to podopieczni schronisk i przytulisk. To ich opiekunowie decydują, czy i na jakich warunkach możliwa jest adopcja zwierzęcia, dlatego radzimy w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z placówkami.

„Nakarm Psa” ma na celu zachęcanie do adopcji zwierząt nie tylko z wybranych do akcji placówek, ale też z pozostałych schronisk i przytulisk w Polsce. Co roku w ramach akcji zachęcamy do świadomej i odpowiedzialnej adopcji zwierząt i co roku niezwykle cieszymy się z każdej informacji o tym, że pies czy kot biorący udział w akcji znalazł dzięki niej nowy dom.

Superpsiaki czekają na nowy dom

Sprawdź